miercuri, 21 noiembrie 2018

Noutăți și informații importante

13:Iul

Rezultate privind examenul de dobândire a calităţii de practician în insolvenţă definitiv - sesiunea iulie 2018

Nr. crt.

Nume și prenume

Filiala

 

Nota

 1

ANCA COSTEL

BUCUREȘTI

8

 2

BĂNUȚ GABRIELA ANDREEA

CONSTANȚA

8

 3

BOCIOACĂ ANDREEA

BUCUREȘTI

10

BRATU OCTAVIAN

ARGEȘ

9

BRÎNZAN VLAD

TIMIȘ

8

BUSCU DANIELA IULIANA

BUCUREȘTI

10

CEAN SILVIU PETRIȘOR

DOLJ

6

CHIHAIA DUMITRU DANIEL

TIMIȘ

8

CIOBANU ALEXANDRU

BUCUREȘTI

10

10 

COMAN FLORIN MANUEL

BUCUREȘTI

8

11 

CONSTANTIN LACRĂMIOARA CRINA

IAȘI

7

12 

CRISTEA ADRIAN

BUCUREȘTI

10

13 

CRUCEANU DRAGOȘ

IAȘI

7

14 

DAIA ANDREEA DIANA

TIMIȘ

8

15 

DĂNCIULESCU MARIAN BOGDAN

BUCUREȘTI

10

16 

DOMIDE MARCELA

CLUJ

10

17 

DUMITRESCU ANDREI

BUCUREȘTI

9

18 

DUMITRESCU PAULA ALINA

BUCUREȘTI

9

19 

DUNĂREANU RALUCA IOANA

BUCUREȘTI

7

20 

EPURE MIHNEA VLAD

TIMIȘ

9

21 

FLOREA GHEORGHE

CLUJ

9

22 

GORONESCU RADU ȘTEFAN

BUCUREȘTI

7

23 

HAGIU ALINA GABRIELA

BUCUREȘTI

9

24 

HĂDĂREAN CHIȘ ANDREEA DELIA

MARAMUREȘ

10

25 

HITIUAN MANUELA

CLUJ

9

26 

KACSO ERIKA

MUREȘ

9

27 

KACSO OANA

CLUJ

9

28 

LOSPA CRISTIAN PAUL

BUCUREȘTI

7

29 

MORARU IRINA NICOLETA

IAȘI

8

30 

MOTREA DUMITRU-MACEDON

ARAD

10

31 

OLTEANU ROXANA

BUCUREȘTI

8

32 

PINTILII ADRIANA FELICIA

CONSTANȚA

6

33 

POP IRINA MARIA

CLUJ

10

34 

PREDA MARIA DENISA

BUCUREȘTI

8

35 

RAZMAN IOAN ARMENIU

ARAD

10

36 

RUSU DANIELA VIORICA

GALAȚI

8

37 

TELICEANU ELENA DANIELA

CONSTANȚA

7

38 

TRANDAFIR CONSTANTIN ADRIAN

BRAȘOV

8

39 

TUDOR RADU FLORIN

SIBIU

9

40 

TUDOSE GABRIELA

PRAHOVA

9

41 

ȚÂGȘOREAN MARGARETA

CLUJ

9

42

VAIDA NICOLETA

CLUJ

9

 

Descarca: Rezultate examen definitivat - sesiunea iulie 2018

Citeşte mai departe
04:Iul

Programare sustinere examen definitivat pe comisii - sesiunea 13 iulie 2018

PROGRAMARE CANDIDAȚI EXAMEN DEFINITIVAT

SESIUNEA 13 IULIE 2018

 

COMISIA 1


Comisia nr.


Lucrările comisiei încep

în data/ora


Componenţa comisiei:

1

Vineri, 13.07.2018 ora 11.00,

la sediul UNPIR

Preşedinte: Viorica Munteanu

Membrii: Leonora Lanțoș

Eleonora  Păsărin

 

NR CRT

NUME PRENUME

FILIALA

1

MOTREA DUMITRU-MACEDON

ARAD

2

RAZMAN IOAN ARMENIU

ARAD

3

BRATU OCTAVIAN

ARGEȘ

4

TRANDAFIR CONSTANTIN ADRIAN

BRAȘOV

5

ANCA COSTEL

BUCUREȘTI

6

BOCIOACĂ ANDREEA

BUCUREȘTI

7

BUSCU DANIELA IULIANA

BUCUREȘTI

8

CIOBANU ALEXANDRU

BUCUREȘTI

9

COMAN FLORIN MANUEL

BUCUREȘTI

10

CRISTEA ADRIAN

BUCUREȘTI

11

DĂNCIULESCU MARIAN BOGDAN

BUCUREȘTI

12

DUMITRESCU ANDREI

BUCUREȘTI

13

DUMITRESCU PAULA ALINA

BUCUREȘTI

14

DUNĂREANU RALUCA IOANA

BUCUREȘTI

15

DOMIDE MARCELA

CLUJ

16

FLOREA GHEORGHE

CLUJ

17

HITIUAN MANUELA

CLUJ

18

KACSO OANA

CLUJ

19

POP IRINA MARIA

CLUJ

20

ȚÂGȘOREAN MARGARETA

CLUJ

21

VAIDA NICOLETA

CLUJ

22

HĂDĂREAN CHIȘ ANDREEA DELIA

MARAMUREȘ



Examenul se va desfăşura la sediul UNPIR din Bucureşti, str. Vulturilor, nr. 23, et. 1, sector 3.

La intrarea în sala de examen candidaţii vor prezenta cartea de identitate.

 

COMISIA 3

 


Comisia nr.


Lucrările comisiei încep

în data/ora


Componenţa comisiei:

3

Vineri, 13.07.2018 ora 13.30,

la sediul UNPIR

Preşedinte: Deli Maria Alic

Membrii: Mariana Bălescu

Mihaela Boboc

 

NR CRT

NUME PRENUME

FILIALA

1

GORONESCU RADU ȘTEFAN

BUCUREȘTI

2

HAGIU ALINA GABRIELA

BUCUREȘTI

3

LOSPA CRISTIAN PAUL

BUCUREȘTI

4

OLTEANU ROXANA

BUCUREȘTI

5

PREDA MARIA DENISA

BUCUREȘTI

6

BĂNUȚ GABRIELA ANDREEA

CONSTANȚA

7

PINTILII ADRIANA FELICIA

CONSTANȚA

8

TELICEANU ELENA DANIELA

CONSTANȚA

9

CEAN SILVIU PETRIȘOR

DOLJ

10

RUSU DANIELA NICOLETA

GALAȚI

11

CONSTANTIN LACRĂMIOARA CRINA

IAȘI

12

CRUCEANU DRAGOȘ

IAȘI

13

MORARU IRINA NICOLETA

IAȘI

14

KACSO ERIKA

MUREȘ

15

TUDOSE GABRIELA

PRAHOVA

16

TUDOR RADU FLORIN

SIBIU

17

BRÎNZAN VLAD

TIMIȘ

18

CHIHAIA DUMITRU DANIEL

TIMIȘ

19

DAIA ANDREEA DIANA

TIMIȘ

20

EPURE MIHNEA VLAD

TIMIȘ

 

Examenul se va desfăşura la sediul UNPIR din Bucureşti, str. Vulturilor, nr. 23, et. 1, sector 3.

La intrarea în sala de examen candidaţii vor prezenta cartea de identitate.

 

Citeşte mai departe
×