• ANUNȚ – privind organizarea examenului de definitivat în profesia de practician în insolvență - sesiunea septembrie 2020
    Examenul se va desfășura în format on-line, în zilele de 10 și 11.09.2020, la sediile filialelor UNPIR la care sunt înscriși practicienii în insolvență stagiari.
    Vezi detalii

  • ANUNȚ! Orarul cursului centralizat pentru stagiari
    PROGRAM pregătire profesională practicieni în insolvență stagiari
    Vezi detalii

  • Conferință online: Insolvența sub semnul COVID-19
    UNPIR Filiala Cluj, în parteneriat cu INPPI și Universul Juridic, organizează videoconferința Insolvența sub semnul COVID-19, prima conferință de pregătire profesională organizată în domeniul insolvenței de la declanșarea crizei sanitare.
    Vezi detalii

  • CUM A FOST Seminarul online ”Testul creditorului privat funcționează! OG nr. 6/2019, instrument eficient de restructurare inclusiv pentru consecințele pandemiei”
    Într-un seminar online organizat de Institutul Național de Pregătire a Practicienilor în Insolvență (INPPI), Prof. univ. dr. Radu Bufan și practicianul în insolvență Cristian Răvășilă au adus în discuție prevederile OG nr. 6/2019 privind instituirea unor facilități fiscale.
    Vezi detalii

  • CUM A FOST Seminarul online "Gestionarea obligațiilor de mediu în insolvență. Partea I: elemente de bună practică”
    Într-un seminar organizat de INPPI, av. Stan Tîrnoveanu, prim-vicepreședinte UNPIR și Florin Dragomir, vicepreședinte UNPIR, au descris câteva dintre aspectele cu care se confruntă practicienii în insolvență atunci când vine vorba despre obligațiile de mediu.
    Vezi detalii

joi, 6 august 2020

Anunțuri

16:Iun

Rezultate examen definitivat - sesiunea iunie 2016

Dacă aveţi probleme cu vizualizarea tabelului, vă rugăm să descărcaţi fişierul ataşat.

NR.

NUME PRENUME

FILIALA

NOTA

1.        

BOCEA IONUT

BRASOV

8

2.        

BOICIUC CIPRIAN BOGDAN

CLUJ

10

3.        

BULUCZ IRINA GABRIELA

ALBA

s-a retras

4.        

CHINDEA ARSINTE SEBASTIAN

CLUJ

10

5.        

CINDREA ADRIANA IOANA

BISTRITA NASAUD

10

6.        

COPAE IOAN ALEXANDRU

ARGES

9

7.        

CRISTOLOVEANU NICOLETA ANDREEA

BRASOV

9

8.        

DOBAI GEORGETA CLAUDIA

CLUJ

10

9.        

DOMNICI ADRIANA MARIA

BISTRITA NASAUD

9

10.    

HOJDA CRISTIAN TOADER

CLUJ

8

11.    

OCEANU GABRIEL

BRASOV

8

12.    

ROPOTA ADRIANA LORELLEY

ALBA

9

13.    

TOLCA ALINA RAMONA

CLUJ

9

14.    

CERNAT OANA MARIA

BUCURESTI

8

15.    

CONSTANTIN FLORIN MADALIN

ILFOV

8

16.    

DIACONESCU CEZAR PAUL

BUCURESTI

6

17.    

MILU CIPRIAN

BUCURESTI

9

18.    

NICULESCU DUVAZ NEDELKOSKI CATINCA

BUCURESTI

8

19.    

PATRASCU MIHAELA DIANA

BUCURESTI

7

20.    

PLOESTEANU ELENA LUIZA

BUCURESTI

8

21.    

TUDOR ADRIAN CRISTINEL

ILFOV

9

22.    

VELCEA IULICA

BUCURESTI

10

23.    

VLASCEANU ROXANA ELENA

BUCURESTI

9

24.    

BRANICI MARIUS

IASI

8

25.    

COMSA MIHAELA

PRAHOVA

8

26.    

IOVESCU DANIEL

TIMIS

9

27.    

MARCU ELENA

SIBIU

amânat

înapoi la partea de sus
×